کاپشن بچه گانه چرمی رقصان در برف

زمانی که ما در حال اسکی بودیم، باران روی ما شروع به باریدن کرد و بچه‌ها کاملاً در تجهیزات Shred Dog خود خشک ماندند.
این کاپشن بچه گانه زمستانی است که بچه‌های من وقتی قرار است یک روز کامل بیرون از برف داشته باشند می‌پوشند و نمی‌خواهند برای آمدن در آن اذیت شوند.
صدای چروک که بسیاری از کاپشن پشم شیشه ضد آب بچه گانه دارند. کیفیت باورنکردنی است و من به طور کامل قصد دارم این ژاکت ها را از بین چندین کودک عبور دهم (و شک ندارم که تا این حد دوام داشته باشد!).
Shred Dog در طیف کاملی از رنگ‌های روشن و سرگرم‌کننده عرضه می‌شود که آن را به یک کت زمستانی ضدآب پسرانه یا دخترانه تبدیل می‌کند.

Shred Dog در طیف کاملی از رنگ‌های روشن و سرگرم‌کننده عرضه می‌شود و آن را به یک کاپشن چرم مارال زمستانی ضد آب برای پسران یا دختران تبدیل می‌کند.
دوران لباس‌های برفی که فقط برای نوزادان و کودکان نوپا بود، مدت‌هاست گذشته است. لباس برفی بچه‌ها  یکی از بهترین کت‌های زمستانی است که می‌توانید پیدا کنید (و به عنوان یک امتیاز، نیازی به خرید شلوار برفی هم ندارید).
ما کاملاً عاشق این کاپشن چرم برفی هستیم و نه فقط به این دلیل که قابل ستایش است حتی اگر اینطور باشد. Reima Stavenger با در نظر گرفتن بچه ها طراحی شده است تا بچه ها بتوانند بچه باشند و فقط سخت بازی کنند.
گرم، ضد آب و فوق العاده راحت است. من دوست دارم که جادار است و با آستری صاف ابریشمی پوشانده می شود. بنابراین حتی کودک 4 ساله ما می تواند آن را به تنهایی، حتی با تمام لایه هایش بپوشد.
ما همچنین دوست داریم که دارای حلقه‌های ضد لغزش پا باشد تا روی چکمه‌های برفی شما به سمت پایین کشیده شود و این که بسیار بادوام است تا بچه‌ها بتوانند خشن بازی کنند و شما نگران خراب کردن لباس برفی جدید بچه‌هایشان نباشید.
 • منابع:
  1. 17 Incredible Winter Coats For Kids: 2022-2023
 • تبلیغات: 
  1. جنگ بر سر آب نزدیک تر از همیشه!
  2. جراحی های عجیب و غریب گوش
  3. کنجدی که در جهان معروف شد!
  4. کیفیت محصولات از زمان شروع در خط تولید تا عرض